Yeni Kullanıcılardan Merhaba

Sizin Kürsünüz. Genel de Konu dışı başlıklar...
bliss

Mesaj gönderen bliss »

Ritmik yazdı:selamlar, lavinya.neti uzun zamandır takip eden ama artık birşeyler katmak isteyen biri olarak ben, tekirdağ'dan alper...16 yaşımdayım, müziğe sonsuz sevgim ve feridun düzağaç'ın sözlerinde bulduğum bir gizemli çekicilikle buradayım, yerli-yabancı, nu york under. east coast rap'ten blind guardian'dan power metal tınılarına, ney taksimlerinden yerel ezgilerimize, hepsini dinlerim, düşünmeyi severim, hayattaki en büyük amaçlarımdan biri tüm müzik aletlerini çalabilmek ve çok okumak :) amatör neyzen olmaya çalışıyorum, evimdeki kendi yok denecek imkanlarımla rap ile uğraşıyorum... bu sitede gerçekten çok güzel bir kitle var, hepinizi seviyorum :)
wayy hem metal hem de rap dinleyen ender insanlardan :D mutlu oldum birden hoşgeldnnn(gerçi ben de çok yeniyim burda ama olsun :P :) )
alitoyga

Mesaj gönderen alitoyga »

slm
stereo

Re: Yeni Kullanıcılardan Merhaba

Mesaj gönderen stereo »

Bugfixed yazdı:Merhabalar.
Yeni Gelen arkadaşlar buraya bir merhaba yazar kısaca kendilerinden bahsederlerse seviniriz.
topiği yeni gördüm ortama katılmak istedim herkese merhabaalar ankara oturan şebinkarahisarda okuyan garip bir öğrenciyim :D murat ağanın cafesinde takıldığımız için siteye sık sık girmeye başladım okul şubatda bitiyor ama sanırım site bitmeyecek neyse herkese kolay gelsin bol şans
balta

Mesaj gönderen balta »

DTCF DE YAŞABAŞKADIR ANKARA :twisted:
sewgi

Mesaj gönderen sewgi »

tüm feridun düzağaç sewerlere selamlar
fd_rocker
Üye
Üye

Mesaj gönderen fd_rocker »

PELİN BEN.MÜZİĞİ ACAİP SEVERİM BEN VE TABİKİ FERİDUN DÜZAĞACI.ÇOK SEVİYORUM ONU.ÇOK,EN ÇOK.HATTA ONSUZ Bİ HAYAT DÜŞÜNEMİYORUM :DBURADA OLMAKTAN ÇOK MEMNUNUM.ÇÜNKÜ KENDİMİ F.D YE YAKIN HİSSEDİYORUM BURADA.HEM BURDA FD SEVERLER VAR BİSSSÜRÜ.BURADAN DAHA İYİ ORTAM OLABİLİRMİ? :D
romiya21

Mesaj gönderen romiya21 »

Selam dostlar bende artık aranızdayım,internet dünyasının böyle kaliteli sitelere ihtiyacı var,kendimi tanıtayım HÜMANİSTİM gerisi önemsiz saygılarımla....
asparagas

Mesaj gönderen asparagas »

:shock: sslm ben istanbuldan bütün arkadaşlarıma merhabaiben yeni olduğum için burda daha fazla bilgi edinemedim.bana yardımcı olabilecek arkadas varmı.adım gürhan
stereo

Mesaj gönderen stereo »

balta yazdı:DTCF DE YAŞABAŞKADIR ANKARA :twisted:
baba bırak ne yaşaması donuyoruzz :lol:
seçkin

Mesaj gönderen seçkin »

''... Anladım kararsızım, yaralarıma yararsız...
deliyim-zararsız-''

Herkese merhaba. :roll:
sade
Üye
Üye

Mesaj gönderen sade »

mrb sade ben.. 17 yaşındayım fd hayranıyım yıldız teknik öğrencisiyim hazırlık. teo ve şeboyu da dinlerim
hm17artı5

Mesaj gönderen hm17artı5 »

merhaba
ben de yeni geldim :D
CAN_DADAS0025

Mesaj gönderen CAN_DADAS0025 »

MERHABA BEN BURAKHAN 1988 ERZURUM DOĞUMLUYUM HERKESE SELAMLAR
emirates

Mesaj gönderen emirates »

Merhabalar!Ben Emir İstanbul'da yaşıyorum Antalyalıyım,müziğin her türünü çok severim kendi çapımda gitar da çalıyorum.Feridun Düzağaç sürekli dinlediğim müzisyenlerdendir. :)
starling
Üye
Üye

Mesaj gönderen starling »

slm ben nursel tam bi feridun düzağaç hayranıyım :lol: :lol: :lol: :lol: